KONST / Litografier / Färglitografier 3182536
*
nr 318 2536
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografier , 2st, Oscar Reutersvärd, 39x40
Oscar Reutersvärd, född 1915 i Stockholm, död 2002 i Lund, svensk målare, tecknare och skulptör.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 juni 2004
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/6 08:28:08
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Oscar Reutersvärd
Oscar Reutersvärd, född 1915 i Stockholm, död 2002 i Lund, svensk målare, tecknare och skulptör.
Läs mer om Oscar Reutersvärd
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier litografier oscar reutersvärd svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4237 Färglitografi
Oscar Reutersvärd (1915-2002), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 19:56
-
4236 Färglitografi
Oscar Reutersvärd (1915-2002), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 20:16
*
Oscar Reutersvärd
Oscar Reutersvärd, född 1915 i Stockholm, död 2002 i Lund, svensk målare, tecknare och skulptör.
Läs mer om Oscar Reutersvärd
nr 318 2536
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografier , 2st, Oscar Reutersvärd, 39x40
Oscar Reutersvärd, född 1915 i Stockholm, död 2002 i Lund, svensk målare, tecknare och skulptör.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 juni 2004 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/6 08:28:08 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Oscar Reutersvärd
Oscar Reutersvärd, född 1915 i Stockholm, död 2002 i Lund, svensk mÃ¥lare, tecknare och skulptör.Läs mer om Oscar Reutersvärd
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier litografier oscar reutersvärd svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4237 Färglitografi
Oscar Reutersvärd (1915-2002), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 19:56 -
4236 Färglitografi
Oscar Reutersvärd (1915-2002), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
10 juni kl 20:16